این 16 مدل مو برای هالووین را از دست ندهید!

16 مدل مویی که حتی نیاز نیست لباس خاص و وحشتناکی بپوشید. بله! همگی در جریان هستیم که فقط یک هفته‌ی دیگر تا روز هالوین یعنی 31 اکتبر وقت داریم. این بار به جای این که لحظه‌ی آخری تصمیم بگیرید و مثل همیشه یک تم و لباس سیاه داشته باشید، پیشنهاد من را امتحان کنید. ضرری ندرد و خیلی هم آسون است. جالب است بدانید که امسال تمرکزم را فقط روی مدل مو گذاشته‌ام. چون 20 مدل مو پیدا کردم که خیلی خفن هستند و دیگر نیازی به لباس خاصی نیست. بچه‌ها حاضرید خودتان امسال مدل موی‌تان را درست کنید؟

مدل موی روسری

از صفحه‌ی میشل پفیفر، مدل موهای الویرا هانکوک را ببینید. در واقع با بابلیس داغ و اسپری زیاد میتوانید این مدل موی ساده را درست کنید. یا اگر از آن دسته از افرادی هستید که خیلی به فکر سلامت موی‌شان هستند، میتوانید یک کلاه گیس با چتری‌های پُر انتخاب کنید و پایینش را به سمت صورت فر کنید.

مدل موی الویرا هانکوک

مدل موی دختر کهکشانی

اگر می‌خواهید هالوین امسال به عنوان یک دختر کهکشانی ظاهر شوید، زمان عجیب الخلقه شدن با اکلیل و دو گوشی فضایی برایتان فرارسیده است. رنگ فانتزی موقت (البته این رنگ صورتی از محبوب‌ترین رنگهاست) و اکلیل‌های مخصوص مو را باید حتما بخرید.

مدل موی دو گوشی گوجه ای با رنگ صورتی

مدل موی هالووین آریانا گراندا

اگر پوشیدن بوت‌های بلندی شبیه بوت‎‌های آریانا گراندا و درست کردن مدل موی دم خرگوشی او برایتان در سایر مواقع ممکن نیست، این هالوین این فرصت را دارید که شبیه او شوید. البته این در صورتی است که موهای‌‌تان به طور طبیعی بلند باشد. 

مدل موی دم اسبی بلوند آریانا گراندا

مدل موی ملکه ویکتوریا

اگر یک نگاهی به کانال سلطنتی در یوتیوب بیندازید، می‌توانید یک چنین بافت بزرگی در پشت سر و نزدیک گردن بزنید بعد تاج سر زیبایی هم روی سرتان قرار دهید. حالا وقتی به مهمانی میروید از بالا به همه نگاه کنید، چرا که جذاب‌ترین مدل موی مهمانی را شما دارید.

شینیون بافته شده در پشت سر با تاج سلطنتی

مدل موی مارگت تِنِنبام

همیشه الگوی دقیقه نودیِ من مارگت تننبام از فیلم خانواده‌ی سلطنتی تننبام است. نکته‌ی اصلی در الگو گرفتن از شخصیت پرخاشگر گوینت پالتر مدل موی اوست. موی‌تان را شانه کنید، اتو بکشید، فرق وسط باز کنید و در آخر با یکی دو تا سنجاق سر محکم به سرتان ببندید.

مدل موی مصری

مدل موی هارلی کوئین

این مدل مو را بزنید و به عنوان امضایی از هارلی کوئین ظاهر شوید. به جای اینکه تنها مدل دو گوشی ساده بزنید، به دو گوشی هایتان رنگ موی فانتزی موقت بزنید. فراموش نکنید دو گوشی هایتان را روی قسمت تاج سر درست کنید.

مدل موی دو گوشی با رنگ فانتزی

مدل موی مدوسای یونانی

ویو کردن مو از لا به لای مار پلاستیکی کار آسانی نیست. من پیشنهاد میکنم برای این مدل مو اول موهایتان را به چند دسته‌ی کم پشت تقسیم کنید و سپس به صورت در هم فر درشت بزنید. بعد از اتمام کار، مارپلاستیکی را از لا به لای مویتان رد کنید. حالا دیگر میتوانید تنها با یک نگاه مردم را  تبدیل به سنگ کنید.

شینیون مو با فر درشت و استفاده از اکسسوری مار لا به لای مو

مدل موی ملکه یخی

ویدیوی زیر را حتما ببینید. درست کردن این مدل موی یخی بیشتر از آنچه که به نظر می‌رسد، آسان ‌است. میدانید به چه وسایلی احتایج دارید؟ برای تبدیل شدن به ملکه‌ی برفی تنها به یک اسپری سفید برای مو و کمی اکلیل‌مو نیاز است!

مدل موی ملکه یخی

مدل موی ماری آنتوانت

اگر برس مخصوص پوش و یک اسپری مو کامل داشته باشید، خیلی خوب میشود، همان حجم مویی که برای تبدیل شدن به ماری آنتوانت نیاز است را داشته باشید. با بابیلیس  چند تا فر درشت بزنید تا به صورتتان جلوه بدهد. برای عالی‌تر شدن، به موی‌تان سنجاق و یا گل‌سر زیبایی بزنید.

مدل مو برای جشن هالووین

مدل موی پلنگ سیاه

عشق خود به واکاندا را با این مدل موی جذاب و بافت‌های دسته شده، نشان دهید. بعد از این که بافت را زدید، فراموش نکنید گیره‌های طلایی به موی‌تان بزنید. اینگونه حس واقعی واکاندا را القا خواهید کرد.

بافت آفریقایی

مدل موی ونزدی آدامز، ترسناک ترین کودک جهان

اگر خط موی پیشانی ندارید، مانند شکل با استفاده از خط چشم مایع و یا خط چشم ژلی، در وسط پیشانی‌تان بکشید. سپس فرق وسط باز کنید و هر دو سمت را ببافید تا دقیقا همان ونزدی آدامز مغرور بشوید.

مدل موی ونزدی آدامز

مدل موی رزیِ پَرچ کن

اگر شبیه رزی پرچ کن و یا هر فمینیست دیگری لباس میپوشید، با شینیون آپدو(که از پشت سر و بالاتر از گردن پیچیده میشه) و یک دستمال سر قرمز به راحتی و خیلی ارزان می‌توانید، تداعی گر رزی پرچ کن باشید.

بافت مو جلوی سر با توربان

مدل موی یونیکورن

فقط موهای‌تان را دم خرگوشی ببافید و به آن اکلیل نقره‌ای بزنید. در آخر با یک شاخ یونیکورن( که بهترین گزینه برای استایل شماست) کار را تمام کنید. این مطلب را هم بدانید که اکلیل‌ها به سادگی از روی مو شسته نمی‌شوند پس بهتر است کمی روغن نارگیل به دسته‌ی نم‌دار موی‌تان بزنید تا قبل از شستشو با شامپو ، از روی موی‌تان جدا شوند.

مدل موی دم اسبی با تاج اسب تک شاخ

مدل موی زن شگفت‌انگیز

با یک برس پیچ بزرگ و کمی اسپری ضد وز مو، موی‌تان را با یکی از وسایل حرارتی فر کنید. طوری که یک فر درشت و ساحلی داشته باشید. تا دقیقا تبدیل به زن شگفت‌انگیز شوید.

فر درشت مو با تاج روی پیشانی

مدل موی شیر

جریان داستان این مدل مو فقط راجع به حجم دهی زیاد است. پس حتما یک اسپری حجم دهنده دم دستتان داشته باشید. بعد از این که موی‌تان را فر کردید، با اسپری حجم دهنده به آن حجم دهید. بعد سرتان را تکان دهید تا موها آشفته بشود. انقدر به این کار ادامه دهید تا حجم موی‌تان زیاد شده و شبیه شیر بشود. برای حجم دهی بیشتر موهای‌تان را از عقب سر شانه کنید.

فر مو با میکاپ شیر

مدل موی جن و پری

فکر نکنید اگر موی کوتاه دارید، نمی‌توانید به مراسم جشن هالوین بروید. مدل موی خورد جنی و یک جفت گوشواره‌ی جنی بهترین گزینه برای شمایی است که موی کوتاه دارید.

مدل موی کوتاه برای جشن هالووین

بیشتر بخوانید: ۱۰۰ مدل موی سلبریتی ها که ارزش دیدن دارد 

نظر دهید

      پاسخ دهید