بهترین مدل موی چتری را لیسا بلک پینک دارد!

هر فردی علامت تجاری خاصی از زیبایی دارد. این نشان تجاری برای بعضی می‌تواند تعهد بی‌چون و چرا به ریمل باشد برای بعضی هم این است که هرگز خانه را بدون زدن اسپری ترک نمی‌کنند. این نشان تجاری برای لیسا بلک پینک چتری‌های بی‌نقص و همیشه مرتب او است که معرف چهره اوست. «بی‌نقص» کلمه‌ای نیست که بتوان آن را در واقعیت برای هر چیزی به کار برد، اما ظاهراً چتری‌های لیسا واقعیت را نقض کرده است. انجمن‌های اینترنتی وجود دارند که در حال تحقیق روی این موضوع هستند که چطور چتری‌های لیسا همیشه انقدر تمیز و مرتب به نظر می‌رسد، حتی هنگامی که در موزیک ویدیوهای خود در حال رقصیدن و آواز خواندن است. هنگامی که لیسا در ردیف جلوی برنامه سِلین بنشیند، خواهید دید که او کمی بلندی چتری‌هایش را تغییر داده است. برای مثال او با چتری‌هایی سبک‌تر و کم پُشت‌تر ظاهر می‌شود اما باز هم چتری‌های او مثل همیشه مرتب سر جای خودش است بدون اینکه حتی یک تار از آن نامرتب باشد. بنابراین اگر شما مدت طولانی است که موهایتان مدل چتری است و یا اگر به این فکر می‌کنید که بگذارید چتری‌هایتان بلند شود یا به این فکر هستید که زیبایی خود را به سمت آخرین مدل جدید و امتحان شده استایل چتری تغییر دهید، ما شما را با استایل لیسا آشنا می‌کنیم تا قانع شوید که مدل موی چتری به صورت بالقوه زیبایی دارد.

موهای چتری لیسا بلک پینک

آوریل 2020

گویی این ژاکت کشی زرد رنگ به انداره کافی برای استایل لیسا زیبا نبوده است و او برای زیباتر کردن استایل خود در حالی که چتری‌هایش صورت او را قاب گرفته‌اند، موهایش را محکم به صورت دم اسبی رو به عقب برده و آن را با کش تقریباً بزرگ بسته است.

آوریل 2020 موهای چتری لیسا بلک پینک

مارس 2020

کت یک دست مشکی او حال و هوایی زیبایی به چتری‌های صاف کوتاه شده و موهای بلند لیسا داده است. این استایل شاید مانند استایل مورتیکا آدامز باشد ولی بیایید آن را مد کنیم.

 مارس 2020 - موهای چتری لیسا بلک پینک

آگوست 2020

لیسا به وضوح از قدرت چتری‌های بی‌نقص خودش خبر دارد که حتی هنگامی که ظاهری جدیدی را برای موزیک ویدیو آهنگ Kill This Love این عشق را بکش امتحان می‌کرده، باز هم چتری‌های خود را نگه داشته است.

آگوست 2020-  موهای چتری لیسا بلک پینک

اکتبر 2020

موهای کوتاهتر، اما چتری‌های لیسا مثل همیشه مرتب است.

اکتبر 2020- موهای چتری لیسا بلک پینک

 بیشتر بخوانید: بهترین مدل مو برای فرم صورت شما 

اکتبر 2019

لیسا چتری‌هایش را رنگ کرده و موهایش را تا روی شانه کوتاه کرده و با رنگ بلوند تناژ گرم به سمت تمام کردن سال 2019 رفته است.

اکتبر 2019- موهای چتری لیسا بلک پینک

دسامبر 2019

در این عکس می‌توانید ببینید که چرا لیسا هنگام پیاده‌روی زمستانه یک کلاه با پالتوی تیره رنگ خودش سِت نکرده است.

 دسامبر 2019- موهای چتری لیسا بلک پینک

نوامبر 2019

گوشواره‌های ظریف با چتری‌های بی‌نقص سِت شده‌اند تا استایلی خیره کننده برای مهمانی داشته باشد.

نوامبر 2019- موهای چتری لیسا بلک پینک

دسامبر 2019

پلیور یقه اسکی بسیار زیبای لیسا به خوبی با چتری‌های قهوه‌ای او ست شده است.

دسامبر 2019- موهای چتری لیسا بلک پینک

فوریه 2020

لیسا در حالی که به موها و چتری‌های خود تناژ نقره‌ای دودی داده بود، در ردیف جلوی شوی سِلین در طول هفته مد پاریس نشسته بود.

فوریه 2020- موهای چتری لیسا بلک پینک

فوریه 2020

در این عکس می‌بینید که استایل زیبایی لیسا به خوبی برای این گوشواره‌های چشمگیر ست شده است.

 فوریه 2020- موهای چتری لیسا بلک پینک

مارس 2020

چتری بهترین استایل لیسا برای ست کردن با یک صورت سرحال و زیبا و ژاکت کشی رنگین کمانی است.

 مارس 2020- موهای چتری لیسا بلک پینک

نظر دهید

      پاسخ دهید