بیش از 25 دیزاین سبز-آبی ناخن که باید امتحانش کنید

لاک ناخن‌ سبزآبی در حال حاضر یکی از ترندها است و هیچ شکی در مورد آن نیست. اما ابتدا هنگامی که مردم اسم آن را می‌شنوند، به خاطر رنگ آن فکر می‌کنند که این دیزاین ربطی به اقیانوس دارد و در نتیجه دیزاینی سخت است و خودشان نمی‌توانند آن را انجام دهند. واقعیت این است که رنگ سبزآبی تنها به رنگ‌های مربوط به اقیانوس اشاره دارد و نه طرح‌های پیچیده آن. به همین علت است که فکر می‌کنیم هدف اولیه ما معرفی کردن این دیزاین‌های تطبیق پذیر سبزآبی که است که با همه چیز سِت می‌شود. از این ایده‌ها نهایت استفاده را بکنید!

دیزاین ناخن سرخپوستی برای لاک سبزآبی

دیزاین سرخپوستی این روزها دنیای مانیکور ناخن را زیر و رو کرده‌ است. به همین دلیل است که ما فکر می‌کنیم ترکیب این دو یعنی لاک ناخن سبزآبی و دیزاین سرخپوستی یکی از برترین ترندها به حساب می‌آید. نظر شما چیست؟

 

 

 

 

بیشتر بخوانید: دیزاین ناخن آمبره با رنگ‌های نئون روشن!

دیزاین ناخن خال خالی

دیزاین ناخن خال خالی یکی از راحت‌ترین دیزاین‌ها برای انجام دادن است. اما همچنین چیزی رازآلود و جذاب در مورد این دیزاین ناخن وجود دارد. تنهاد کافیست تا الگوی دیزاین خال خالی را به لاک سبزآبی خود اضافه کنید و شما تغییر فوق‌العاده آن را از زیبا به معرکه مشاهده خواهید کرد!

 

 

 

 

 

 

دیزاین ناخن انتزاعی

الگوهای دیزاین انتزاعی این روزها از آن دسته دیزاین‌های پر طرفدار است. دلیل آن عمدتاً این است که همه دوست دارند که خاص به نظر برسند و هیچ چیزی بهتر از این دیزاین‌های انتزاعی برای این هدف مناسب نیست. اما اگر می‌خواهید با دنیای مد و فشن همراه شوید، ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که از رنگ لاک سبزآبی برای دیزاین انتزاعی مانیکور بعدی خود استفاده کنید!

 

 

 

 

 

 

لاک ناخن سبزآبی با دیزاین براق

همه دیزاین‌های ناخن خاص به نظر خواهند رسید البته اگر شما بدانید که چگونه باید رنگ مناسب برای ترکیب کردن با آنها را انتخاب کنید. هنگامی که صحبت از لاک ناخن سبزآبی می‌شود، هیچ چیز بهتر از مقداری لاک براق زیبایی این رنگ را منعکس نمی‌کند. نیازی نیست که خیلی از آن استفاده کنید، تنها کافی است تا ردی از آن روی لاک سبزآبی خود بیندازید تا دیزاین ناخن‌هایتان چشمگیر شود!

 

 

 

 

دیزاین ناخن آمبره ملیح با لاک سبزآبی

خیلی ناعادلانه است که هنگام صحبت کردن از لاک ناخن سبزآبی، روش آمبره را فراموش کنیم. نکته این است که هیچ رنگ پاستیلی بهتر از رنگ پاستیلی سبزآبی وجود ندارد. خودتان به این دیزاین‌ها نگاهی بیندازید!

 

 

 

 

دیزاین ناخن هندسی زیبا

آن زمان را یادتان می‌آید که در دوران دبیرستان بودید و فکر می‌کردید که هرگز قرار نیست از هندسه در زندگی واقعی استفاده کنید؟ خب چیزی که باید به شما بگوییم این است که این روزها الگوهای هندسی بسیار محبوب شده‌اند و همچنین لاک ناخن سبزآبی. پس چرا هر دو اینها را با یکریگر ترکیب نکنیم؟

 

 

 

 

دیزاین ناخن ملیح گلدار

آن دسته از خانم‌هایی که همیشه به دنبال دیزاین‌های خانمانه و دلنشین می‌گردند، قطعاً این دیزاین ناخن گلدار را تحسین خواهند کرد. چیزی که خیلی این دیزاین را خاص می‌کند، رنگ زمینه آن است. فرقی نمی‌کند که لاک ناخن شما براق باشد یا مات، در هر صورت رنگ لاک سبزآبی در ترکیب با دیزاین گلدار چشمگیر می‌شود!

 

 

 

 

دیزاین ناخن با جواهرات برای لاک سبزآبی

به این دیزاین‌های با اکسسوری جواهرات برای لاک سبزآبی دقت کنید. از کمی اکلیل، سنگ و یا لاک ناخن براق برای درخشنده و شیک کردن مانیکور خود استفاده کنید.

 

 

 

 

دیزاین‌های دلنشین ناخن با اندکی رنگ سبزآبی

استفاده کردن از کمی لاک ناخن سبز آبی برای زیبا و به روز کردن مانیکور ناخن‌های شما کافی است. این رنگ لاک نیز با رنگ‌های نود مانند صورتی روشن یا سبز به خوبی ترکیب می‌شود.

 

 

ترکیب فوق‌العاده لاک ناخن سبزآبی و سفید

این ترکیب زیبا از لاک ناخن سفید و سبزآبی به شما کمک خواهد کرد تا برای خودتان یک دیزاین ناخن ترند درست کنید. کمی از لاک روشن روی آنها استفاده کنید تا کاملاً بی‌نظیر شوند.

 

 

لاک ناخن سبزآبی روشن با اندکی لاک مشکی

همیشه استفاده از اندکی لاک ناخن مشکی به مانیکور شما زیبایی خاصی می‌دهد. ترکیب آن با لاک ناخن سبزآبی روشن یا معمولی دیزاین ناخن‌های شما را ترند و زیبا می‌کند.

 

 

 

 

امیدوارم که از این ایده‌های زیبا و ترند برای دیزاین ناخن خوشتان آمده باشد و آنها را امتحان کنید!

بیشتر بخوانید: دیزاین ناخن با رنگ زمرد، واقعا زیباست!

نظر دهید

      پاسخ دهید