جنجال‌های رضا تبریزی: بدنساز معروف مشهد

محمد رضا تبریزی نوری قهرمان بدنسازی معلولان جهان و متولد سال ۱۳۵۸ در شهر مشهد است. محمد رضا تبریزی نوری دارای ۴ برادر و ۳ خواهر بوده و متاهل است. ایشان در مسابقات بدنسازی معلولان جهان در سال ۲۰۱۱ میلادی توانست عنوان دوم را کسب کند. وی از سال ۱۳۷۵ تا کنون در رشته پرورش اندام فعالیت داشته و در کتاب اصول علمی و تخصصی زیبایی اندام و بدنسازی که ۳ جلد است، درباره او توضیحاتی ارائه شده است.

رضا تبربزی جوان بدنساز مقیم مشهد در استان خراسان رضوی است که صاحب یک باشگاه بدنسازی بوده و به عنوان مربی پرورش اندام فعالیت دارد. او با نشر پستی در اینستاگرامش به تعطیلی باشگاه های بدنسازی به دلیل شیوع ویروس کرونا انتقاد کرده بود. طبق اعلام ستاد ملی کرونا، باشگاه های ورزشی سرپوشیده باید برای مدتی تعطیل باشند.

اینستانوشته رضا تبریزی سبب شده تا طبق اعلام رئیس هیات بدنسازی استان خراسان رضوی، رضا تبریزی بازداشت شود. برخی از گزارش ها از تخریب باشگاه بدنسازی رضا تبریزی حکایت دارد.

رئیس هیات بدنسازی استان خراسان رضوی اعلام کرده که رضا تبریزی به مقدسات اهانت کرده است. رضا تبریزی نوری فعالیت زیادی در اینستاگرامش ندارد. رضا تبریزی نوری بیش از ۱۰ هزار دنبال کننده داشت که پس از انتشار پست انتقادی، صفحه اینستاگرام رضا تبریزی نوری از دسترس خارج شده است.

علی تبریزی نوری برادر رضا تبریزی نیز از قهرمانان بدنساز پیشکسوت ایران بوده و برادر بزرگ تر رضا تبریزی نوری که محمود تبریزی نوری دارد، سابقه قهرمانی بدنسازی آسیا را در کارنامه دارد. خانواده رضا تبریزی اکثرا از فعالان رشته بدنسازی در استان خراسان رضوی بوده و مقام های عالی در این رشته کسب کرده اند.

رضا تبریزی

تصاویری از ویدیو منتشر شده از زمان تخریب تابلو باشگاه بدنسازی رضا تبریزی در کنار داروخانه ناهید در شهر مشهد مقدس

اداره ورزش و جوانان مشهد طبق ابلاغیه ای به باشگاه های ورزشی خصوصی و دولتی اعلام کرده بود که بر اساس ابلاغیه ستاد کرونا استان و تاییدیه اداره کل ورزش و جوانان ، کلیه فعالیت های ورزشی از ۱۴ آبان ۹۹ به مدت ۱ هفته تعطیل است. رضا تبریزی نوری با انتشار این ابلاغیه و نوشتن جمله ای که برداشت اهانت به مقدسات مذهبی استنباط شده بود، به این ابلاغیه انتقاد کرده بود.

جنجال‌های رضا تبریزی: بدنساز معروف مشهد

استوری جنجالی و اهانت آمیز رضا تبریزی نوری که صبح پنج شنبه در اینستاگرامش به اشتراک گذاشته بود و حاوی نوشته های توهین آمیز به مقدسات تشخیص داده شده است

جنجال‌های رضا تبریزی: بدنساز معروف مشهد

تصویری از رقابت های رضا تبریزی نوریدر مسابقات بین المللی پرورش اندام

رضا تبریزی نوری و بردارانش از قهرمانان نام آور پرورش اندام جهان هستند. مرتضی مصطفی زاده از کاربران شبکه های اجتماعی، خواستار برخورد ستاد امر به معروف و نهی از منکر و هیات های مذهبی برای برخورد با رضا تبریزی نوری در پی انتشار استوری انتقاد آمیز شده بود.

سخنگوی قوه قضاییه احتمالا هفته آینده درباره دستگیری و بازداشت این چهره معروف ورزشی استان خراسان رضوی، توضیح خواهد داد. باشگاه خانه ورزش رضا تبریزی سالهاست که محل تمرین و فعالیت این قهرمان جهان بدنسازی و محل آموزش مشتاقان بدنسازی در استان است.

👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇

حتما ببینید: تصاویر اولین زن ایرانی تبار که به کنگره آمریکا راه یافت

👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆

نظر دهید

      پاسخ دهید