داستان رابطه ریحانه پارسا با پویان مختاری، قمار باز معروف چیست؟

رابطه ریحانه پارسا با پویان مختاری مثل رابطه مهراد جم با دنیا جهانبخت دو موضوع جذاب برای شماری از کاربران ایرانی در شبکه های اجتماعی بوده که مشتاق دنبال کردن اخبار سلبریتی های اینترنتی هستند. رابطه ریحانه پارسا هنرپیشه سینما و تلویزیون ایران با پویان مختاری قمار باز مقیم خارج از کشور، در فهرست موضوعات داغ برای هواداران این افراد قرار گرفته است.

خبر رابطه پنهانی ریحانه پارسا با پویان مختاری توسط امین فردین مسئول رسانه پشت پرده مقیم خارج از کشور رسانه ای شد که با مستنداتی همراه شده است. خبر طلاق پویان مختاری که مثل ساشا سبحانی، پسر سفیر سابق ایران در ونزوئلا، لاکچری گردی هایش با هواپیمای شخصی، در کانون توجه برخی قرار گرفته است، سبب شده تا رابطه جدید این قمار باز جوان با ریحانه پارسا ، مورد توجه قرار بگیرد.

گویا پویان مختاری از همسرش نیلی افشار جدا شده و درست پس از اعلام این جدایی، نام ریحانه پارسا به عنوان پارتنر جدید پویان مختاری در شبکه های اجتماعی اورده شد. واقعیت یا شایعه رابطه ریحانه پارسا با پویان مختاری سبب شده تا کاربران در اینستاگرام ریحانه پارسا و اینستاگرام پویان مختاری به کامنت زنی های متفاوت اقدام کنند.

بعد از اینستاگرام شجاع خلیل زاده که پرسپولیسی ها را در آستانه فینال لیگ قهرمانان آسیا (۲۹ آذر ساعت ۱۵:۳۰) ترک کرد و به الریان قطر رفت، اینستاگرام ریحانه پارسا و پویان مختاری نیز محفل کامنت زنی های داغ شماری از کاربران ایرانی شده که به رابطه ریحانه پارسا و پویان مختاری واکنش نشان داده اند. البته ریحانه پارسا خیلی زود اینستاگرامش را غیر فعال کرد تا شایعات درباره رابطه او با پویان مختاری و خبر مهاجرتش از کشور همچنان داغ باشد.

گفته شده که اولین ویدیو کوتاهی که در کپشن اینستاگرام ریحانه پارسا منتشر شده، صدای پویان مختاری است. مهراد جم که با دنیا جهانبخت وارد ارتباط شده، از دوستان پویان مختاری بوده و ریحانه پارسا نیز سابقه سفر به ترکیه و ارتباط با این فرد را که سایت های شرط بندی را مدیریت می کند، دارد.

نکته جالبی که امین فردین در جدید ترین ویدو خود اعلام کرده آن است که ریحانه پارسا پس از جدایی از مهدی کوشکی، وارد رابطه با امیر محسن مرادیان، همسر سابق آناشید حسینی و فرزند سفیر سابق ایران در دانمارک شده است.

اناشید حسینی در روز شنبه ۳ آبان ۹۹ با انتشار پستی در اینستاگرام، داستانی از یک زن به روایت ژوان وایس را با روسری و کیف صورتی رنگ به اشتراک گذاشت که با ۹۲ هزار لایک و ۲۰۰۰ کامنت هوادارانش همراه شده است.

رابطه ریحانه پارسا با پویان مختاری

جدید ترین اینستانوشته آناشید حسینی

داستان رابطه ریحانه پارسا با پویان مختاری، قمار باز معروف چیست؟

اینستانوشته پویان مختاری چند روز پس از جدایی از نیلی افشار همسر سابقش که با لایک طلا گلزار هم همراه شده است

امین فردین گفته بود که چون تصویر لباس ریحانه پارسا در لایو اینستاگرامی پویان مختاری دیده شده، احتمالا پویان مختاری با ریحانه پارسا در ارتباط هستند. ریحانه پارسا، متولد چهارم اسفند سال ۱۳۷۷ در تهران بوده و تحصیلات دانشگاهی ندارد. کمتر از یک سال از ازدواج او با مهدی کوشکی نمی گذشت که او با انتشار ویدیویی با خنده، برای مهدی کوشکی آرزوی موفقیت کرد.

شوهر آناشید حسینی پس از طلاقش با این بانوی لاکچری گرد اهل طراحی لباس، ریحانه پارسا را فالو کرده است و آناشید حسینی هم در استوری در اینستاگرامش نوشته: خلایق هر چه لایق!

ریحانه پارسا از چند روز پیش پس از انتشار افشای رابطه احتمالی او با پویان مختاری، صفحه اینستاگرام خود را غیر فعال کرد و در لحظه تنظیم این خبر،‌از دسترس خارج شده است.

پویان مختاری قبلا به امیر تتلو فحاشی کرده بود متولد هشتم مهر ماه سال شصت و نه در شهرستان ایذه است. او آهنگساز موسیقی رپ بختیاری بوده و ساکن استانبول ترکیه است. برای اطلاع از حاشیه های پر رنگ تر از متن سلبریتی های سینما و تلویزیون و ورزش و سیاست از هشتگ ها در شبکه های اجتماعی استفاده کنید.

نظر دهید

      پاسخ دهید