متفرقه · می 17, 2024 0

دانلود تحقیق درباره تاريخچه زبان جاوا

تحقیق درباره تاريخچه زبان جاوا

  تحقیق درباره تاريخچه زبان جاوا

تحقیق درباره تاريخچه زبان جاوا

فرمت فایل دانلودی: .zip
فرمت فایل اصلی: zip
حجم فایل: 0
قیمت: 49000 تومان

بخشی از متن:

↓↓ لینک دانلود و خرید پایین توضیحات ↓↓

فرمت فایل: word 

 (قابل ویرایش و آماده پرینت)

تعداد صفحات:13

 

 

قسمتی از متن فایل دانلودی:

خلاصه

اين مقاله تاريخچة جاوا و كاربردهاي جاوا در اينترنت را شرح مي دهد. جاوا يك زبان برنامه نويسي است كه با استفاده از آن مي توان برنامه هاي متنوعي را نوشت.بيشترين كاربرد جاوا در ايجاد اپلت هايي است كه در كاوشگرهاي وب قابل مشاهده هستند.

قدرت جاوا در سادگي و استقال از آن از بستر سخت افزاري (چه در فايل منبع برنامه و چه در كد باينري آن) است. با جاوا مي توان برنامه هايي را هم نوشت كهبدون جستجوگرهاي وب نيز قابل اجرا باشند.

جاوا به سرعت به سمت استاندارد شدن در اينترنت پيش مي رود و اكثر مرورگرهاي وب نظيرnavigator، netscape، internet wxplorer، applet viewr جاوا را پشتيباني مي نمايند و در آينده به عنوان جزئي از سيستم هاي عامل در خواهد آمد.

  تاريخچه زبان جاوا(Java)

جاوا در سال 1991 ميلادي در شركت sun microsystem و توسط جمعي از مهندسان مديران اين شركت به وجود آمد اين شركت در آغاز راه تبديل شدن به بزرگترين توليد كننده ايستگاه هاي كاري يونيكس بود. عامل عمده موفقيت سان كارهاي پيشتازانه اش در ايجاد شبكه هاي باز بود و در اين زمينه هيچ كس به پاي آن نمي رسيد.(شكل 1.پايگاه وب شركت سان را نشان مي دهد)

يكي از زمينه هاي مورد توجه شركت سان بازار لوازم الكترونيكي بود و در اين راستا پروژه Green به وجود آمد تا براي اين بازر نرم افزار پيشرفته اي خلق كند. مهندسان شان توجه خود را به ميكرو پروسسورهايي معطوف كردند كه داراي قابليت استفاده در اين گونه سيستم ها باشند. اگر اين پروژه مي خواست موفق باشد بايد كاري مي ركد تا سيستم مزبور بتواند به راحتي به بسترهاي سخت افزاري مختلف منتقل شود. آنها پروژه Green را بر روي كامپايلر C++ انجام دادند ولي بزودي نارسايي C++ در اين زمينه خودرا نشان داد. در اين زمان يكي از مهندسان شركت sun به  نام جيمز گاسلينگ (James Gosling) شروع به بسط زبان C++ نمود. آمده سازي اولين نسخه اين زبان 18 ماه طول كشيد، اين زبان ابتدا oak ناميده شد اما بعداًدر سال 1995 نام آن به “Java” تغيير يافت.

بنابراين جاوا از ويرانه هاي يك پروژه شكست خورده (پروژه Green) سر برآورد. بعدها گروهي كه در پروژه Green كار كرده بودند شركت جاوا سافت (Java soft) را بنيان كردند.

و…

پرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب امکان پذیر است.
دانلود تحقیق درباره تاريخچه زبان جاوا

برای مشاهده توضیحات فایل  تحقیق درباره تاريخچه زبان جاوا  اینجا کلیک کنید

برای دانلود فایل باکیفیت تحقیق درباره تاريخچه زبان جاوا روی دکمه زیر کلیک نمائید

تحقیق درباره تاريخچه زبان جاوا

✔️  دارای پشتیبانی 24 ساعته تلفنی و پیامکی و ایمیلی و تلگرامی

✔️  بهترین کیفیت در بین فروشگاه های فایل

✔️  دانلود سریع و مستقیم

✔️  دارای توضیحات مختصر قبل از خرید در صفحه محصول

✔️ دانلود تحقیق درباره تاريخچه زبان جاوا

انجام سئو و پروژه فروش انفجاری توسط دیجیتال مارکتر : ویهان میرزایی بهترین دیجیتال مارکتر ایران