دیدار با رویا میرعلمی : «مرجان کاملی» سریال طنز ۰۲۱

رویا میرعلمی متولد دهم شهریور سال پنجاه و هفت در قزوین، بازیگر نقش مرجان کاملی (دختر غفور با بازی سیاوش طهمورث و همسر باجناق جلال (سید جواد رضویان) ) در سریال طنز صفر بیست و یک شبکه ۳ است. مرجان کاملی سریال صفر بیست و یک، دانش آموخته رشته طراحی صحنه از دانشکده هنرهای ز یبا دانشگاه تهران است. او را بیشتر در فعالیت های تئاتر دیده ایم. رویا میرعلمی فرزندی به نام کارن دارد.

رویا میرعلمی همسر حسین کیانی است و در سریال صفر بیست و یک که هر از ۵ آبان هر شب ساعت ۲۰:۴۵ روی آنتن شبکه ۳ در ۲۵ قسمت می رود، به عنوان همسر مازیار (با بازی سیامک انصاری) حضور دارد. بازیگر نقش مرجان کاملی در سریال صفر بیست و یک (رویا میرعلمی)، دختر غفور (با بازی سیاوش طهمورث) و خواهر تورج (با بازی امیر حسین رستمی) نیز به شمار می رود.

رویا میرعلمی دارای ۲۸۵ هزار دنبال کننده در اینستاگرامش است که با پخش فصل اول سریال طنر ۰۲۱ و کل کل های باجناق ها (سیامک انصاری و جواد رضویان)، شاهد افزایش فالوئرهای مرجان کاملی باشیم. او ۳۸۵ پست به اشتراک گذاشته و پرستو صالحی و شماری از سلبریتی های سینما و تئاتر هم اینستاگرام تیک آبی مرجان کاملی را دنبال می کنند. اینستاگرام رویا میرعلمی در نشانی: @royamirelmi قرار دارد.

رویا میرعلمی در سریال صفر بیست و یک، هم بازی سید جواد رضویان (در نقش جلال سیف)، نگار عابدی (در نقش شعله کاملی و دختر غفور)، سروش جمشیدی (نادر راسخ و پسر مازیار)، علیرضا استادی ( بادیگار غفور)، آزیتا ترکاشوند (سپیده و همسر تورج)، افشن آقایی (پسر مازیار و مرجان) و پادینا کیانی (دختر جلال به نام شادی) است.

دیدار با رویا میرعلمی : «مرجان کاملی» سریال طنز ۰۲۱

رویا میرعلمی و نگار عابدی در سکانسی از سریال ۰۲۱

دیدار با رویا میرعلمی : «مرجان کاملی» سریال طنز ۰۲۱

رویا میرعلمی (مرجان کاملی) در کنار همسرش (سیامک انصاری) در سریال ۰۲۱

مرجان کاملی سریال صفر بیست و یک، در ۵ فیلم سینمایی به نام: سینما شهر قصه محصول سال ۸۷، خواب زده ها محصول سال ۹۲، آقا یوسف محصول سال ۸۹، بیداری محصول سال ۸۷، صبح روز هفتم محصول سال ۸۷ و برادر محصول سال ۸۷ نقش آفرینی کرد. رویا میرعلمی تا کنون در جشنواره فیلم فجر یا تئاتر فجر حضور نداشته و موفق به دریافت سیمرغ نشده است.

دیدار با رویا میرعلمی : «مرجان کاملی» سریال طنز ۰۲۱

تصویری از اینستاگرام رویا میرعلمی که مربوط به عکس پشت صحنه سریال صفر بیست و یک است که به مناسبت تولد جواد رضویان گرفته شده است

مرجان کاملی سریال صفر بیست و یک از سال ۱۳۸۸ در سریال های تلویزیونی متعددی نقش آفرینی کرده است که شماری از آن ها به شرح زیر است:

 • سریال سرزده محصول سال ۹۹
 • سریال فوق لیسانسه ها محصول سال ۹۸ در نقش فرشته رحیمی (همسر دوم محمود مهاجر (با بازی بیژن بنفشه خواه) )
 • سریال ترور خاموش محصول سال ۹۸ در نقش آدریانا بارگاتینی (دستیار مسعود صبوحی با بازی پرویز فلاحتی پور)
 • سریال شش قهرمان و نصفی محصول سال ۹۷ شبکه ۵ سیما در نقش الهه مادر ارسلان میر میرانی با بازی شهرام قائدی
 • سریال دلدادگان محصول سال ۹۶ در نقش نوشین الماسی کارمند افسانه مشکان و خواهر بهزاد و مادر کارن
 • سریال لیسانسه ها محصول سال ۹۵ شبکه ۳ در نقش فرشته رحیمی
 • سریال شمعدونی محصول سال ۹۴ شبکه ۳ سیما در نقش زیبا سعادتی
 • سریال عصر پاییزی محصول سال ۹۲ در شبکه ۱
 • سریال زمانه محصول سال ۱۳۹۱ شبکه ۱ سیما در نقش ثریا فروزان فر (خواهر بهزاد)
رویا میرعلمی

تصویری از حضور رویا میرعلمی (مرجان کاملی سریال صفر بیست و یک) در برنامه دورهمی شبکه نسیم با اجرای مهران مدیری . عکس سمت راست با کارن است

دیدار با رویا میرعلمی : «مرجان کاملی» سریال طنز ۰۲۱

رویا میرعلمی و تندیس حافظ در تهران

رویا میر علمی در ۲۰ سال اخیر در ده ها نمایش در تهران و استان ها روی صحنه رفته است که از آن جمله می توان به تئاترهایی چون: وقتی کبوترها ناپدید شدند، مادر، تراس، روز عقیم، ناسو، مهر هفتم، طناب، سعدی تابستان سی و دو اشاره کرد. حسین کیانی، نویسنده و کارگردان تئاتر است و در رشته کارگردانی در همان دانشگاهی که همسرش تحصیلی کرده است، دانش آموخته شد.

دیدار با رویا میرعلمی : «مرجان کاملی» سریال طنز ۰۲۱

روایت رویا میرعلمی از تئاتری که روایتگر شهر نو و روسپی های آن دوران بود

دیدار با رویا میرعلمی : «مرجان کاملی» سریال طنز ۰۲۱

سلفی آینه ای رویا میرعلمی در اتاق گریم تماشاخانه ایرانشهر تئاتر

دیدار با رویا میرعلمی : «مرجان کاملی» سریال طنز ۰۲۱

روایت رویا میرعلمی از هم بازی شدن با پژمان جمشیدی فوتبالیست در صحنه تئاتر

دیدار با رویا میرعلمی : «مرجان کاملی» سریال طنز ۰۲۱

رویا میرعلمی در کنار پژمان جمشیدی

اگر درباره بازی و نقش آفرینی مرجان کاملی در سریال طنز ۰۲۱ یا سریال سابقش (شمعدنی) نظر و دیدگاهی دارید مراتب را از طریق بخش کامنت به اشتراک بگذارید. برنامه زوجی نو با اجرای باربد بابایی نیز هر شب ساعت ۲۲:۳۰ از شبکه ۳ سیما در ۱۴۰ قسمت پخش می شود.

رویا میرعلمی برای دیده شدن بهتر و بیشتر پست های اینستاگرامش از هشتگ های معروف مد و لباس و هنر ایرانی در اینستاگرام استفاده می کند که فعالان دیجیتال مارکتینگ به این موضوع توجه داشته باشند.

نظر دهید

   پاسخ دهید