رقص هندی رامبد جوان در شبکه نسیم + ویدئو

تازه ترین قسمت پخش شده از سری جدید خندوانه رقص هندی رامبد جوان را به همراه داشت. در ایام نوروز و پخش سری جدید خندوانه، این برنامه هر روز با یک تم و مضمون خاص بر روی آنتن می‌رفت. برای مثال تم ژاپنی، دهه شصتی و ترسناک را در این برنامه پر بیننده شبکه نسیم دیدیم. سری جدید نیز مانند سری‌های قبلی این برنامه تا به امروز کم حاشیه نداشته است و این نشان می‌دهد که حاشیه حالا حالاها همراه رامبد جوان و برنامه‌اش خواهد بود.

رقص هندی رامبد جوان در شبکه نسیم + ویدئو

پس از پخش قسمت ژاپنی خندوانه بود که رویا شریف (تهیه کننده) این قسمت از برنامه خندوانه را توهین به فرهنگ ژاپن خواند و گفت: «جناب رامبد جوان، واقعا متاسفم که بی برنامگی و هجو، جنابعالی را به جایی رسانده که یک برنامه کامل را به مسخره کردن فرهنگ غنی و شرافت اصیل سامورایی اختصاص داده‌اید. قطعا از شما شکایت رسمی خواهیم کرد و شما و آقای احسانی (مدیر شبکه نسیم)، باید پاسخگوی این بی حرمتی بی شرمانه به فرهنگ غنی یک کشور اصیل باشید.»

رقص هندی رامبد جوان در شبکه نسیم + ویدئو

حال در تازه‌ترین قسمت پخش شده از سری جدید خندوانه، رامبد جوان به سراغ فرهنگ هندوستان رفته و با گریم خود که شبیه آمیتا باچان است، انواع و اقسام رقص و حرکات موزون را به همراه چندین نفر دیگر با آهنگ‌های هندی به نمایش می‌گذارد.

قرار بود سری جدید خندوانه در سال قبل و برای ایام نوروز سال ۱۳۹۹ پخش شود که شیوع و همه گیری ویروس کرونا، رامبد جوان را از این کار منصرف کرد. سپس با مشخص شدن این که ویروس کووید-۱۹ به زودی ریشه کن نخواهد شد ساخت سری جدید خندوانه در دستور کار قرار گرفت و رامبد جوان هم در صفحه اینستاگرام خود به دعوت از علاقمندان برای حضور در قسمت سوم خنداننده شو پرداخت. در آخر نیز از ۷ اسفند سال ۱۳۹۹ فیلمبرداری این برنامه شروع شد و به صورت رسمی از ۲۰ اسفند ۱۳۹۹ به روی آنتن رفت.

 

نظر دهید

      پاسخ دهید