ریحانه پارسا با پویان مختاری ازدواج کرد؟

انتشار عکسی از ریحانه پارسا و پویان مختاری شایعه ی ازدواج این دو چهره ی پرحاشیه ی اینستاگرامی را بر سر زبان ها انداخته است.

روز گذشته پویان مختاری، از گردانندگان سایت های شرطبندی در ترکیه عکسی دو نفره از خود و ریحانه پارسا ، بازیگر سابق سینما و تلویزیون ایران در اینستاگرامش منتشر کرد که بازار گمانه زنی ها درباره ی رابطه ی این دو چهره ی جنجالی را داغ کرد.

پویان مختاری در شرح این عکس نوشته بود: «خبر آمد خبری در راه است»

ریحانه پارسا با پویان مختاری ازدواج کرد؟

این عکس و شرح پرابهامش سبب شد برخی کاربران تصور کنند پویان مختاری و ریحانه پارسا که مدتی است همکاری و دوستی شان را علنی کرده اند، حالا با یکدیگر وارد رابطه عاشقانه شده اند.

اما چیزی نگذشت که مختاری و پارسا هر دو این شایعه را رد کردند.

ریحانه پارسا ابتدا عکسی از خود و پویان مختاری منتشر کرد که معلوم شد تصاویر دو نفره ی آن ها مربوط به همکاری جدیدشان بوده است، پروژه ای به نام «عادت» که مختاری و پارسا هنوز اطلاعاتی درباره ی جزئیات آن منتشر نکرده اند.

ازدواج ریحانه پارسا با پویان مختاری

در این بین نیز پویان مختاری از آشتی خود با نیلی افشار که گفته می شود همسر سابق مختاری است خبر داد. مختاری و افشار هر دو با انتشار ویدئوهایی آغاز دوباره ی رابطه ی خود را اعلام کردند.

ازدواج ریحانه پارسا با پویان مختاری

ازدواج ریحانه پارسا با پویان مختاری

ریحانه پارسا نیز با انتشار استوری هایی این اتفاق را به پویان مختاری و نیلی افشار تبریک گفت.

ماه گذشته پویان مختاری ویدئویی از رقص ریحانه پارسا در کنار خود منتشر کرد که جنجال آفرین شد.

از زمان مهاجرت ریحانه پارسا به ترکیه بارها شایعاتی درباره ی رابطه ی او با پویان مختاری منتشر شده بود اما این اولین باری بود که تصویری از این دو در کنار یکدیگر منتشر می شد.

ازدواج ریحانه پارسا با پویان مختاری

شایعه ی رابطه ی ریحانه پارسا با پویان مختاری از چند ماه قبل آغاز شد، زمانی که پارسا به تازگی به ترکیه سفر کرده بود و هنوز نه دست به کشف حجاب زده بود و نه از تصمیم خود برای مهاجرت و کناره گیری از حرفه ی بازیگری در ایران خبر داده بود. در آن زمان شخصی به نام امین فردین، مسئول رسانه پشت پرده ی مقیم خارج از کشور از رابطه ی پنهانی این دو خبر داد. گفته می شد پویان مختاری به تازگی از همسرش، نیلی افشار جدا شده و با ریحانه پارسا وارد رابطه شده بود. امین فردین گفته بود چون تصویر لباس ریحانه پارسا در لایو اینستاگرامی پویان مختاری دیده شده، احتمالاً این دو با یکدیگر در ارتباط هستند. همچنین گفته می شد در یکی از ویدئوهایی که ریحانه پارسا از خود منتشر کرده بود صدای پویان مختاری به گوش می رسد.

با این حال پارسا هرگز ارتباطش با مختاری را تأیید نکرد تا پس از کشف حجابش که در یک لایو اینستاگرامی گفت در مدتی که از حضورش در ترکیه می گذشت، به واسطه ی دوست مشترک خود با پویان مختاری، دو سه باری با او و همسرش، نیلی افشار ملاقات کرده بود. او ارتباط خود با سایت های شرطبندی را به کلی رد کرد و گفت این کار از جنس او نیست چون پول هدف زندگی او نیست و او را ارضا نمی کند.

ریحانه پارسا که در مدتی که از مهاجرتش به ترکیه می گذشت بارها همکاری خود با سایت های شرطبندی را انکار کرده و در صفحات شخصی خود اعلام کرده بود هرگز سمت قمار نخواهد رفت، در ماه های اخیر همکاری و دوستی نزدیکی با پویان مختاری داشته است و در یکی از موزیک ویدئوهای جدید او هم نقش آفرینی کرد.

نیلی افشار کیست

ازدواج ریحانه پارسا با پویان مختاری

نیلوفر صفری زاده چوکامی با نام مستعار نیلی افشار متولد ۱۳۷۳ در کرج و همسر سابق پویان مختاری، بنیانگذار بزرگترین سایت پیش بینی فوتبال و کازینو آنلاین به نام حضرات است. افشار ملقب به نیلی دَنسِر از رقصنده‌ های ایرانی ساکن استانبول ترکیه و ستاره ی اینستاگرامی است. داستان آشنایی او با پویان مختاری به دوران حضور آن ها در ایران باز می گردد. پویان مختاری با نیلی افشار در یک کلینیک زیبایی که به عنوان منشی در آنجا مشغول به کار بود، آشنا شد. آن ها در سال ۹۷ به ترکیه مهاجرت و گفته می شود در آنجا رسماً با یکدیگر ازدواج کردند. افشار و مختاری چندی قبل از جدی شدن اختلافات خود خبر داده بودند و گفته می شد این زوج از یکدیگر جدا شده اند.

نظر دهید

      پاسخ دهید