سردبیر برنامه عصر خانواده خطاب به رزیتا قبادی: «مجری انقدر کم مایه و غیر حرفه ای؟!»

ریحانه سعیدیان ، سردبیر برنامه عصر خانواده به صحبت‌های رزیتا قبادی درباره دلیل ممنوع الکار شدنش واکنش نشان داده و اتهاماتی را علیه او مطرح کرده است. پیش از این، رزیتا قبادی مجری شبکه دو سیما که به دنبال پیشنهاد رقص مهمان ویژه برنامه ی شب یلدای این شبکه ممنوع الکار شده، به افشاگری درباره ی ماجرای ممنوع الکاری خود پرداخت.

ریحانه سعیدیان ، سردبیر برنامه عصر خانواده به صحبت‌های رزیتا قبادی درباره دلیل ممنوع الکار شدنش واکنش نشان داده و اتهاماتی را علیه او مطرح کرده است. پ

این صحبت ها که با واکنش های زیادی در شبکه های اجتماعی و انتقاد نسبت به سیاست های صدا و سیما همراه بود، اکنون با واکنش تندتر سردبیر برنامه عصر خانواده همراه شده که در حساب اینستاگرامی خود خطاب به رزیتا قبادی نوشته است:

بهت گفتم نون هنرتو بخور!

از روز اول اگر شوهرت اسپانسر نبود پات به شبکه های استانی هم نباید باز می‌شد، چه برسه انتن زنده شبکه های سراسری

با سوغاتی آوردن تا یه جایی میشه دووم آورد.

تو تا پیش حراست رفتی که آدمایی که معتقد بودن بی کیفیتی رو از میدون خارج کنی.

تا یه جایی میشه پا کوبید و چمدون به دست قهر کرد.

اگر از روز اول نون هنرتو خورده بودی الان دوره نمیفتادی پول بدی خبرنگارا خبر برکناریتو کار کنن.

میدونی که دلیلش کلمه رقص نبود اما حتی اگر دلیلش اون هم باشه واقعا حضورت روی انتن زنده رسانه یه جور گاف رسانه ای به حساب میاد، مجری انقدر کم مایه و غیر حرفه ای؟!

از تک تک حرکات و کلماتت غیر حرفه ای بودن میباره.

اینو منی دارم میگم که مدت ها سردبیر برنامه ی عصر خانواده بودم و مدت ها با تهیه کننده و مدیر گروه سر بی کیفیت بودنت بحث می کردم و اصرار می کردم که رزیتا قبادی توان آنتن زنده نداره .

یادته روزهایی که قرار بود دو مجری باشین قهر میکردی و با پول تهدید می کردی و تحت فشار میذاشتی که تک نفره اجرا کنی؟!

چقدر تهیه کننده و من سردبیر اصرار کردیم که در روزهای کرونا کمتر برای اجرا سفر کنی و خودتو عوامل و خانواده رو به خطر نندازی، اما بازم پا کوبیدی که‌ نیام پول برنامه رو نمیدم!

الان چی شده بورس زمین خورده، کار و بار همسر و اسپانسری کساد شد و دیگه نتونستین اسپانسر بشین، شروع کردی فحاشی کردن که از این طریق دیده بشی؟!

سازمان صدا و سیما با همه انتقادهایی که بهش دارم از جمله شیوه انتخاب تو و امثال تو، هنوز محل فعالیت بسیاری از هنرمندان دونه درشتیه که یکبار از نزدیک دیدنشون برای تو آرزوئه.

اگر از مسیرش اومده بودی، اگر استاد دیده بودی و ادب رسانه رو بهت یاد داده بودن، آداب اعتراض رو بلد بودی.
نمک نمیخوردی و نمکدون بشکنی.

ولی با شناختی که ازت دارم بعید نیست به بی بی سی پول داده باشی برای پوشش خبرهات!.

ریحانه سعیدیان ، سردبیر برنامه عصر خانواده به صحبت‌های رزیتا قبادی درباره دلیل ممنوع الکار شدنش واکنش نشان داده و اتهاماتی را علیه او مطرح کرده است. پ

رزیتا قبادی و فرزندانش

لازم به ذکر است که بعد از مطرح شدن ادعاهای رزیتا قبادی در مورد علت ممنوع الکار شدنش، بسیاری از مخاطبان شبکه های مجازی مدعی شده بودند وی به دلیل اینکه از صدا و سیما کنار گذاشته شده دست به این افشاگری زده و در صورت موافقت مدیران با بازگشت او، چنین اظهارنظرهایی نمی کرد. قبادی در واکنش به این ادعاها نیز در یک پست اینستاگرامی نوشت: «بعضی از عزیزان فکر می کنن چون ممنوع الکار بودم لایو دیشب رو گذاشتم و حقایق رو گفتم… کاملاً در اشتباهین دوستان خوبم تا یک ساعت قبل از لایو مدیران صدا و سیما به من تماس میگرفتن که برگرد برنامه همین شنبه آنتن باش… من خودم بهشون گفتم به صداو سیمایی که به خاطر کلمه ی رقص منو مجبور به عذرخواهی کرد و بعد هم ممنوع الکار… بر نمی گردم… من به عشق شما برنامه میرفتم… همین…».

نظر دهید

      پاسخ دهید