صحبت‌های جنجالی گوهر خیر اندیش راجع به رقصیدنش + ویدئو

گوهر خیر اندیش با حضور در برنامه کافه آپارات شبکه فیلیمو با اجرای فریدون جیرانی جنجال‌های تازه‌ای را به وجود آورده است. او در این برنامه صحبت‌هایی راجع به موسیقی، ترانه و رقص انجام داده که در ادامه مطلب آن‌ها را خواهیم خواند.

فریدون جیرانی در قسمتی از مصاحبه‌اش با گوهر خیر اندیش از او می‌پرسد: «آیا شنیدن موسیقی و ترانه در خانه شما آزاد بود؟» که در این لحظه گوهر خیر اندیش با کمی نگرانی پاسخ می‌دهد: «ببخشید بله! من الان اگه مشکلی نباشه بگم. اگه به دنبال آن‌ها نمی‌روند تا اهل خانه من را دستگیر کنند که البته بعضی از آن‌ها اکنون فوت کرده‌اند! بله خیلی. در خانه ما موسیقی، بزن و برقص و گوش دادن به رادیو به راه بوده است.» گوهر خیر اندیش چندین بار هم تاکید می‌کند که اکنون به این کارها نمی‌پردازد و این قضایا مربوط به قدیم‌ها است! او باز هم در ادامه بار دیگر تاکید می‌کند که دیگر کسی در خانه آن‌ها نمی‌رقصد.»

صحبت‌های جنجالی گوهر خیر اندیش راجع به رقصیدنش + ویدئو

فریدون جیرانی از گوهر خیر اندیش در مورد دوران کودکی او می‌پرسد: «آیا در زمانی که موسیقی گوش می‌دادی و بچه بودی رقص می‌کردی؟ گوهر خیر اندیش پاسخ می‌دهد: «اصلا من از آن آدم‌هایی بودم که بسیار رقص انجام می‌دادم قربان! البته اگر ایرادی ندارد که الان بگویم. من عربی و ایرانی را بسیار خوب می‌رقصیدم و عاشق رقص هندی بودم. ستون و درخت که پیدا می‌کردیم حتما بنده پشت آن می‌رقصیدم البته باز هم تاکید می‌کنم این قضایا مربوط به سال‌های پیش است یک وقت سو تفاهم نشود!»

صحبت‌های جنجالی گوهر خیر اندیش راجع به رقصیدنش + ویدئو

مجری برنامه در ادامه از مهمانش در مورد خوانندگان مورد علاقه‌اش می‌پرسد، او می‌پرسد: «از خوانندگان ایرانی دلکش را دوست داشتی؟» خیر اندیش پاسخ می‌دهد: «بله، حتی جای او هم بنده می‌خواندم، الهه را می‌خواندم الان حیف نمی‌شود بخوانم وگرنه برای شما می‌خواندم.» این صحبت خیر اندیش مورد تصدیق جیرانی قرار می‌گیرد و او می‌گوید بله نمی‌شود بخوانید! و خیر اندیش در ادامه می‌گوید: «برای خانمتان خواهم خواند.»

صحبت‌های جنجالی گوهر خیر اندیش راجع به رقصیدنش + ویدئو

گوهر خیر اندیش هنرپیشه سینما، تئاتر و تلویزیون بوده و در ۱ شهریور سال ۱۳۳۳ به دنیا آمده است. این هنرپیشه، در سه رشته پزشکی، زبان انگلیسی و هنر در دانشگاه قبول شد که بخاطر علاقه‌اش به هنر، آن را انتخاب کرد. او مدرک کارشناسی خود را در رشته بازیگری از دانشگاه هنرهای زیبا دانشگاه تهران کسب کرده است. او از سال ۱۳۴۹ با همسر خود، جمشید اسماعیل خانی آشنا شده و با او ازدواج کرد که حاصل این ازدواج یک پسر و دو دختر است. جمشید اسماعیل خانی در ۱۸ فروردین سال ۱۳۸۱ درگذشت.

برنامه کافه آپارات از سال ۱۳۹۴ به کارگردانی سحر شادلو و اجرای فریدون جیرانی ساخته شده و در ژانر تاک شو و هاردتاک قرار می‌گیرد. این برنامه به گفتگوهای صریح میزبان با مهمانش معروف است.

نظر دهید

      پاسخ دهید