عذرخواهی محسن نامجو از کسانی که مورد آزار او قرار گرفته‌اند

محسن نامجو در پی اتهام تعرض جنسی که به او نسبت داده شده بود پیامی ویدئویی منتشر کرد. او در اواسط این پیام ویدئویی گفت: «دوستان، خانم‌های محترم، بنده محسن نامجو، بابت هرگونه رفتار یا گفتاری که در سال‌های گذشته نسبت به شما اشتباه و یا آزارنده بوده صمیمانه، خالصانه و متواضعانه عذرخواهی می‌کنم. هم از شما و هم خانواده نجیب و محترمتان و نیز دوستان مشترک دلجویی می‌کنم.»

عذرخواهی محسن نامجو از کسانی که مورد آزار او قرار گرفته‌اند

او ادامه می‌دهد: «انتظاری هم ندارم که عذر مرا الان بپذیرید فقط امیدوارم که با این پیام ویدئویی رنجتان کمی التیام پیدا کند و باور کنید که رفتار یا گفتار نابهنجار من ناشی از شیطان صفتی یا خدایی نکرده خودشیفتگی یا احساس قدرت نبوده و نیست. بلکه ناشی از عدم آموزش و روابط صحیح در یک فرهنگ هزاران ساله مرد سالار است. نسل من اولین نسلی است که در با این حرکت روبرو شده و امیدوار است که از آن بیاموزد نه اینکه جلوی آن بایستند. این را بدانید من برای هر اقدامی در جهت دلجویی و ترمیم این روابط آماده‌ام.»

عذرخواهی محسن نامجو از کسانی که مورد آزار او قرار گرفته‌اند

او افزود: «اما از آن زمان چند سال می‌گذرد و زمان آن است که جواب این چند سال تراپی گرفتن و مطالعه راجع به خشم زودگذر خویش را به شما بدم و به شما ثابت کنم که این شعار و تعارف نیست و من در این راه قدم‌های اصلی برداشتم و باز هم در جهت عدالت و احقاق حقوق زنان قدم برخواهم داشت. من در این مدت وقت و هزینه بسیار صرف آموزش خود کرده‌ام. من مدت‌هاست که مشغول واکاوی خود هستم و از دیگران مشاوره می‌گیرم و مطالعه دارم پس خواهش می‌کنم من را ببخشید و به من فرصت جبران دهید.»

عذرخواهی محسن نامجو از کسانی که مورد آزار او قرار گرفته‌اند

در چند ماه گذشته برخی از زنان ایرانی بعضی از چهره‌های شناخته شده را متهم به آزار و تجاوز جنسی کردند که یکی از این چهره‌های شناخته شده، محسن نامجو بوده است. یکی از این افراد در آن زمان محسن نامجو را به تجاوز و خشونت جنسی متهم کرد و اظهار کرد هنگامی که در خانه دوستش بوده محسن نامجو به او تعرض کرده است. البته در همان زمان این اتهامات با پاسخ محسن نامجو همراه بود و او با انتشار ویدئویی به ادعاها پاسخ داده و آن‌ها را رد کرده بود.

محسن نامجو در پیام ویدئویی خود اتهام آزار و اذیت جنسی را شایعه خواند و گفت این اتهامات را قویا رد می‌کند. محسن نامجو در پاسخ به اتهاماتی که آن خانم به او زده بود نیز گفت هیچ مرجع قضایی این اتهامات را وارد ندانسته است. او گفت بسیار غمگین شده و این ماجراها بر چهره هنری او اثر گذاشته است. او خاطر نشان کرد که حتما بعضی از دوستان و افراد خانواده دیگر مثل گذشته به او نگاه نمی‌کنند و ابراز امیدواری کرد که گذر زمان، رفتار و آثارش او را از این ماجرا پاک کند و حقیقت به سرعت آشکار شود.

 

بیشتر بخوانید:

سریال اتهامات تجاوز جنسی به «محسن نامجو» رسید و او هم تکذیب کرد

داستان تجاوز جنسی به «ساناز طاری» و عکس کشف حجابش در اروپا

نظر دهید

      پاسخ دهید