واکنش حجت الاسلام پناهیان به شایعه خانه ۳۰ میلیاردی: «هدیه رفقایم است» + ویدیو

حجت الاسلام والمسلمین علیرضا پناهیان تولیت مدرسه علمیه دارالحکمه در ویدیویی که به تازگی منتشر شده نسبت به شایعات و اتهامات در مورد مالکیت یک خانه ۳۰ میلیاردی و خرید زمینی در سعادت آباد با قیمت بسیار پایین واکنش نشان داده است. وی در پاسخ به این اتهامات چنین گفته است: «برخی رسانه‌ های منسوب به خط این دولت توهین و دروغ‌ پردازی‌های رذیلانه خود را از حد گذراندند؛ هزینه بنده و هرکسی که سخنی علیه مسؤولان رانت‌خوار بزند و بیاید از کم‌کاری‌ ها و بلاهایی که بر سر مردم آوردند سخن بگوید همین افترائات و تهمت‌ هایی می شود که می‌گویند».

پناهیان در سخنان دیگری در واکنش به این شایعات افزود: «من یک واحد آن خانه را بیشتر ندارم آن هم با هدیه رفقا؛ مانند امام خمینی که هدیه‌ای زندگی می‌کردند و مقام معظم رهبری که با هدیه رفقایش زندگی می کنند من هم اینگونه زندگی می‌کنم. ما هیچ‌وقت دنبال پول درآوردن نبودیم من اگر قرار باشد همه جزئیات زندگی‌ ام را بگویم مردم برایم اعانه جمع می‌کنند.»

واکنش حجت الاسلام پناهیان در مورد خانه 30 میلیاردی در منطقه دو تهران

وی در مورد اتهام های مطرح شده توسط یاشار سلطانی نیز چنین گفت: «بنده سال‌ها پیش ملک مشترکی را خریداری کردم و شریکم ۵ سال تحمل کرد تا من بتوانم سهم هزینه ساخت‌ و ساز خودم را تهیه کنم اما متأسفانه نتوانستم و همین شد که شریکم اصرار بر فروش خانه کرد. در آن زمان مشکلاتی برای خانواده بنده به وجود آمده بود که قادر به نقل‌ مکان نبودم، آیت‌الله حق‌شناس (ره) شخصی را معرفی کردند تا آن بخش از ملک شریکم را بخرد، بعد از خرید و ساخت یک واحد از آن ساختمان به بنده رسید آن ساختمان کلاً ۲۵۰ متر بود؛ بعد امروز همین خبرگزاری‌ها رذیلانه خبر می زنند که فلانی با صاحب فلان کارخانه ملکی ۳۰ میلیاردی دارد در حالی که بنده تازه فهمیدم آن فرد صاحب فلان کارخانه است».

حجت الاسلام پناهیان در ادامه افزود: « آن خبرنگار اصلاح‌طلبی که رفته و از آن محل گزارش تهیه‌کرده خوب می‌داند که بنده دو سال بعد از ساخت به دلیل شرایط خانوادگی ام همان یک واحد را فروختم و باافتخار به مستأجری رفتم و دیگر نتوانستم با آن پول خانه بخرم؛ حال آیا می‌شود اخبار خبرگزاری‌های دروغ‌گوی طرفدار دولت را که سرشار از دروغ و افتراء است، باور کرد؟». استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به اینکه اکنون مستاجر است و سالهاست با افتخار با مستاجر بودن زندگی می کند تصریح کرد: « الحمدالله مردم عاقل‌ و فهیم‌ قدرت تحلیل دارند و حق و باطل را خوب تشخیص می‌دهند، بنده مسؤول مملکتی نبودم که بیایم پاسخ «از کجا آورده‌اید» را بدهم ضمن اینکه ۹۰ درصد مسؤولان پاسخ این سؤال را به ملت ندادند!! کسانی که دست به تخریب می‌زنند گویی نمی‌دانند بنده سال‌ها است که سخنرانی می‌کنم و مردم خودشان دوست دارند در جلسات بنده شرکت کنند».

واکنش پناهیان به شایعات در مورد خانه 30 میلیاردی

در تازه ترین واکنش به این شایعات، فرزند پسر حجت الاسلام پناهیان نیز گفته است که در یک خانه ۸۰ متری استیجاری زندگی کرده و از اکنون نگران پایان سال و مشکلات مربوط به مستاجری است.

واکنش حجت الاسلام پناهیان در مورد خانه 30 میلیاردی در منطقه دو تهران

واکنش حجت الاسلام پناهیان در مورد خانه 30 میلیاردی در منطقه دو تهران

شائبه دیگر در مورد زمینی در سعادت آباد بود که اولین بار یاشار سلطانی با انتشار سند آن مدعی شد این ملک متعلق به خانواده ای بوده که در اوایل انقلاب ایران را ترک کرده و اکنون این زمین با قیمتی بسیار پایین به حجت الاسلام پناهیان فروخته شده است. این خبرنگار افشاگر که در سال های اخیر دست به ادعاهای مشابهی در مورد شخصیت های برجسته سیاسی زده در مطلبی در این باره چنین نوشته بود:

آقای پناهیان!

نخست ضمن تشکر از تایید ماجرای شراکت شما با آقای مطلبی مالک تک ماکارون و توضیحاتی که دادید؛ سوال دوم را از شما می‌پرسم.

امیدوارم مانند سوال اول برای افکار عمومی شفاف سازی کنید.

۱- ماجرای خرید زمین ۴۲۳ متری در منطقه خوش‌نشین سعادت‌آباد تهران از خانم لیلا ممتحن در سال ۹۱ چیست؟

۲- آیا همانطور که در قولنامه آمده شما این زمین ۴۲۳ متری را به قیمت ۱۱میلیون و هشتصد هزار تومان خریداری کردید؟

۳- شما چگونه و به چه مناسبتی زمین سعادت آباد را متری ۴۳ هزار تومان خریداری کردید؟

۴- چرا خانواده ممتحن که زمان انقلاب از کشور خارج شده اند این ملک را به یک چندم قیمت واقعی و با واسطه گری مسگرزاده به شما فروخته اند؟

و من الله توفیق
یاشار سلطانی

در ادامه شما را به تماشای ویدیو افشاگری پرویز فتاح ، رییس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی در مورد ساکنان کاخ مرمر و املاک گاه چند صد میلیاردی که توسط برخی مقامات و رجال سیاسی و همچنین نهادهای حکومتی و دولتی در اختیار گرفته شده دعوت می کنیم.

نظر دهید

      پاسخ دهید