واکنش مشاور علی فروغی به استقبال از گزارش عادل فردوسی پور در اینستاگرام

ماجرای عادل فردوسی پور ، برنامه نود، علی فروغی و شبکه سه سیما داستانی است که کمتر کسی در ایران هست که از آن بی خبر باشد. داستان مربوط به کنار گذاشته شدن یکی از محبوب ترین مجریان صدا و سیما و تعطیل شدن یکی از پرطرفدارترین برنامه های رسانه ملی است. علی فروغی مدیر جوان شبکه سه سیما بعد از انتخاب شدن به این سمت خیلی زود نشان داد که نمی تواند با سبک و سیاق کار کردن عادل فردوسی پور کنار بیاید و بعد از حواشی متعدد بالاخره فردوسی پور را کنار گذاشت و مجری دیگری را جایگزین وی در برنامه ای کرد که همه آن را با نام فردوسی پور می شناختند.

ماجرای عادل فردوسی پور ، برنامه نود، علی فروغی و شبکه سه سیما داستانی است که کمتر کسی در ایران هست که از آن بی خبر باشد.

علیرغم شایعات و وعده های بسیار مبنی بر بازگشت عادل فردوسی پور به صدا و سیما، این اتفاق دستکم تا زمان نوشتن این مطلب رخ نداده است. در تازه ترین جنجال، فدراسیون فوتبال آسیا برای بازی فینال لیگ قهرمانان آسیا که بین پرسپولیس و اولسان هیوندای برگزار می شد از عادل فردوسی پور دعوت کرد تا با حضور در استادیوم محل برگزاری مسابقه در قطر، این مسابقه را به طور مستقیم از اینستاگرام ای اف سی گزارش کند. این اتفاق با استقبال قابل توجه مخاطبان ایرانی همراه شد، چیزی که به وضوح به مذاق مدیر شبکه ۳ سیما و همفکران و مشاوران او خوش نیامد.

ماجرای عادل فردوسی پور ، برنامه نود، علی فروغی و شبکه سه سیما داستانی است که کمتر کسی در ایران هست که از آن بی خبر باشد.

در تازه ترین واکنش به این موضوع، کوروش کمره ای مشاور علی فروغی در صفحه شخصی خود در توییتر به این موضوع واکنش نشان داده و مدعی شده که عادل فردوسی پور بازیچه بازی سیاسی آل سعود و رسانه های بیگانه شده است. او در این توییت خود مدعی می شود که بارها با عادل فردوسی پور برای بازگشت به صدا و سیما دعوت شده است. متن توییت مشاور علی فروغی در توییتر به شرح زیر است:

سه نکته در رابطه با اتفاقات چند روز اخیر:

۱- طراحی مشترک afc، آل سعود و رسانه‌های بیگانه شکست خورد و با وجود تبلیغات پرطمطراق چند روز اخیر حتی حریف یک پلتفرم داخلی هم نشدند. فقط حیف که آقای عادل‌فردوسی‌پور را بازیچه یک بازی سیاسی کردند.

۲- در یک سال اخیر حداقل سه مرتبه و در فواصل زمانی مختلف به آقای فردوسی پور پیشنهاد بازگشت به عرصه گزارشگری فوتبال داده شد. هر بار این پیشنهاد را رد کردند تا اینکه حدود سه هفته پیش که آخرین پیشنهاد داده شد و ما منتظر پاسخ بودیم، ناگهان صدای ایشان را از صفحه اینستاگرام afc شنیدیم.

۳- قبل از پایان برنامه نود در سال ۹۷، بار‌ها و بار‌ها مستقیم یا با واسطه، مدیران فعلی و قدیمی و حتی دوستان آقای فردوسی‌پور با ایشان درباره برنامه ۹۰ صحبت کردند. محور صحبت‌ها هم فقط یک چیز بود، رعایتِ عرف، روال و رویه برنامه سازی.

بیشتر بخوانید: واکنش عادل فردوسی پور به گزارش اینستاگرامی اش و باخت پرسپولیس در فینال

نظر دهید

      پاسخ دهید