40 مدل طراحی ناخن آمبره مناسب برای هر موقعیت

ناخن آمبره این روزها یکی از محبوب‌ترین مدل‌های طراحی ناخن است. تعجبی ندارد که باوجود چشمگیر و زیبا بودن، طراحی این مدل چندان دشوار نیست. نکته اصلی این است که کافی است تکنیک‌های مربوط به آن را یاد بگیرید؛ ناخن آمبره فقط شامل انتخاب رنگ مناسب نیست بلکه در طراحی آن تکنیک و اصولی وجود دارد. به همین ما شیک‌ترین مدل‌های مختلف آمبره را برای شما آماده کردیم. لذت ببرید.

مدل آمبره کلاسیک با دورنگ
راحت‌ترین مدل طراحی آمبره ترکیب دورنگ است. بهترین گزینه انتخاب دورنگ مخالف مانند مشکی و قرمز و ترکیب آن‌ها با همدیگر است. اغلب طراحی آمبره را به صورتی انجام می‌دهید که رنگ روشن روی رنگ تیره قرار بگیرد اما اگر دوست دارید لایه تیره روی لایه روشن باشد، می‌توانید این‌طور ترکیب کنید. این مدل رنگ بنفش تیره که روی رنگ یاسی محوشده مثال خوبی از نمونه دوم طراحی است.

 

 

 

 

 

 

مدل فرنچ آمبره
زمانی که از مدل کلاسیک فرنچ خسته شده‌اید، می‌توانید با آمبره طراحی ناخن چشمگیر داشته باشید. آمبره براق یا مات همراه با رنگ سفید فرنچ کاملاً لطیف و جذاب به نظر می‌رسد. برای تأثیرگذاری بیشتر همیشه می‌توانید از سنگ‌های درخشان و ساده استفاده کنید.

 

 

 

 

بیشتر بخوانید:دیزاین ناخن آمبره با رنگ‌های نئون روشن!

آمبره چندرنگ
گاهی دورنگ برای خوب درآمدن طرح موردنظرتان کافی نیست. هیچ‌کس نگفته نمی‌توانید با ترکیب سه رنگ طراحی کنید. برعکس، رنگ‌های بیشتر، جذاب‌تر است. به‌علاوه، استفاده از گلیتر ناخن باعث می‌شود مانیکور شما شکننده به نظر نرسد.

 

 

 

 

مدل  آمبره  عمودی
شاید ندانید که طراحی آمبره فقط افقی نیست و مدل عمودی هم به همان اندازه زیباست. کافی است این مدل آمبره زرد و صورتی را ببینید، درست شبیه آسمان هنگام طلوع است.

 

 

مدل آمبره مورب
این مدل از راحت‌ترین و خلاقانه‌ترین راه‌های طراحی ناخن است. به‌غیراز مدل افقی یا عمومی می‌توانید مدل مورب را نیز امتحان کنید. در این صورت می‌توانید از دورنگ مخالف استفاده کنید یا از تمام‌رنگ‌های رنگین‌کمانی  استفاده کنید.

 

 

مدل گرادیانت تمام ناخن‌های دست
گاهی رنگ‌های لاک مختلف و متفاوتی وجود دارد و انتخاب بین آن‌ها سخت است. اینجا انتخاب آمبره گزینه مناسبی نیست. می‌توانید برای هر ناخن یکرنگ متفاوت انتخاب کنید.

 

 

 

 

 

 

مدل آمبره بارنگ‌های کروماتیک و هولوگرافی
بهترین برای فراتر رفتن از مد روز، ترکیب دو ترند مختلف با هم است. رنگ‌های کروماتیک و مدل آمبره هردو محبوب هستند، آن‌ها را با هم ترکیب کنید.

 

 

 

 

بیشتر بخوانید: 15 مدل فرنچ آمبره که خیلی پرطرفدارن!

مدل آمبره با پولک
اگر کمی درخشش در ظاهر خود می‌خواهید، این مدل همان چیزی است که نیاز دارید. کافی است رنگ اصلی را انتخاب کنید و بعد با پولک روی آن طراحی کنید. می‌توانید پولک‌ها را بالا یا پایین ناخن بچسبانید، هر دو به‌اندازه کافی جذاب هستند.

 

 

 

 

مدل آمبره گرد با طراحی ناخن
فرق این مدل با آمبره معمولی چیست؟ در این مدل رنگ‌های موردنظر را باید به شکل گرد ترکیب کنید. نتیجه کار شگفت‌انگیز می‌شود به‌خصوص اگر رنگ‌های روشن را انتخاب کنید. با استفاده از برچسب می‌توانید جذابیت این مدل را بیشتر کنید

 

 

 

 

مدل راحت و جالب طراحی با برچسب نقطه
همه می‌دانند آمبره این روزها بسیار پرطرفدار است. بااین‌حال گاهی ترکیب رنگ معمولی خسته‌کننده می‌شود، ترکیب آن با برچسب‌های نقطه‌ای می‌تواند باعث جذابیت آن شود. نکته مهم در زیبایی این مدل سادگی و تنوع رنگ نقطه‌ها است. برای این طراحی فوق‌العاده، علاوه بر انتخاب برچسب‌هایی بارنگ‌های مختلف می‌توانید از برچسب‌های با سایزهای مختلف و تعدادی پولک استفاده کنید. این کار باعث جذابیت بیشتر این مدل می‌شود.

 

 

مدل گرادیانت با طرح‌های هندسی
هیچ مدلی به‌اندازه‌ی آمبره با طرح‌های هندسی جذاب و چشمگیر نیست. در حقیقت، اگر در طراحی آمبره تازه‌کار هستید، طراحی این مدل نیاز به تلاش و وقت زیادی دارد اما نتیجه‌ی نهایی کاملاً ارزش این تلاش را دارد. فقط کافی است به این طراحی رنگ و دقت در زاویه شکل‌ها دقت کنید، بسیار زیبا است.

40 مدل طراحی ناخن آمبره مناسب برای هر موقعیت

مدل آمبره بارنگ‌های رنگین‌کمان

 

 

 

 

مدل آمبره مات

 

 

مدل آمبره با طرح گل

 

 

 

 

مدل آمبره همراه با سنگ‌های تزئینی

 

بیشتر بخوانید: بیش از 25 ایده برای ناخن‌های آمبره اکلیلی

نظر دهید

      پاسخ دهید