5 مدل کتونی که افراد اهل مد همیشه آن‌ها را می‌پوشند

یک جفت کتانی تطبیق پذیر که با همه چیز سِت می‌شود، یکی از چیزهایی است که در کمد لباس همه می‌توانید پیدا کنید. اگر شما به دنبال آن کتونی‌های تطبیق پذیری هستید که افراد فعال در حوزه مد و لباس همیشه آنها را می‌پوشند، ما آنها را برای شما گردآوری کرده‌ایم. مشخص شد که تنها تعداد کمی کتونی محبوب وجود دارند که شما می‌توانید آنها را بارها و بارها بپوشید. همه آنها قدرت ماندگاری بالایی دارند پس اگر می‌خواهید آنها را به کمد خود اضافه کنید، حتماً مطمئن شوید که می‌توانید آنها را نه تنها در زمان فعلی بلکه برای سال‌های پیشرو نیز استفاده کنید.

بر اساس گفته‌های کسانی که در صنعت مد و فشن هستند، از مدل کلاسیک کتونی گرفته تا آنهایی که اخیرا محبوب شده‌اند، من پنج مدل از بهترین کفش‌های تنیس را از میان آنها در اینجا برای خانم‌ها هایلایت کرده‌ام. این کفش‌های برند را با هر استایلی که فکرش را بکنید، از جین و بلوز دکمه‌دار گرفته تا تاپ نیم‌تنه و دامن ساتن راسته می‌توانید بپوشید و شما مطمئن خواهید بود که آنها از بهترین استایل‌ها سِت شده با کتونی الهام گرفته شده است. در ادامه مقاله شما خواهید دید که آن کتونی‌ها را باید با چه لباس‌هایی بپوشید و چه کتونی‌هایی را بخرید که از پوشیدن آنها خسته نشوید.

کتونی نایک ایر فورس – Nike Air Force 

کفش کتونی

کتونی‌های نایک ایر فورس یکی از کلاسیک‌ترین استایل‌های این برند است. با کف ضخیم و خطوط منظم و مرتب، این کفش‌ها برای هرکسی که به دنبال کتونی ساده اما کمی بزرگ است، مناسب خواهد بود.

این بهترین کتونی‌ برای سِت کردن با شلوار جین هستند.

کفش کتونی

بله، این کفش‌های تنیس در واقع برای رفتن به زمین تنیس عالی هستند.

کفش کتونی

کانورس چاک تیلور – Converse Chuck Taylor

کفش کتونی

کتونی کانورس چاک تیلور را می‌توان به عنوان یکی از کلاسیک‌ترین کفش‌ها به حساب آورد که شرط می‌بندم می‌توانید یک جفت از آنها را در کمد افراد فعال در صنعت فشن و مد پیدا کنید. آنها را به سادگی با یک بلوز دکمه‌دار و شلوار، مانند عکسی که در اینجا آورده شده سِت کنید.

کفش کتونی

شما همچنین می‌تواند برای تیپی راحت، آن را با یک بلوز آستین بلند و شلوار ساتن بپوشید.

کفش کتونی

آن را یک شلوار جین، تی‌شرت و کت چرم برای داشتن تیپی راحت، آسان، بی‌دردسر و عالی سِت کنید.

کفش کتونی

کتونی نیو بالانس 990 – New Balance 990v5

کفش کتونی

همه گیر شدن اخیر کتونی‌های نیو بالانس غیر قابل انکار است و استایل 990 آن به عنوان یکی از محبوب‌ترین استایل‌ها میان اشخاص طرفدار مد ظاهر شده است.

کفش کتونی

در اینجا یکی از مدل‌ها به نام اخترزاد عشق پور را می‌بینید که کفش‌های نیو بالانس خود را با شلواری پایین چاک‌دار سِت کرده است.

کفش کتونی

 

کتونی ریبوک کلاب – Reebok Club C 85

بله، درست حدس زدید، استایل‌های اسنیکرز قدیمی در حال برگشتن هستند و کتونی ریبوک کلاب نیز شامل آنها می‌شود. شما می‌توانید این روزها آنها را در همه جا ببینید.

این کتونی‌های زیبای دوباره مد شده با پیراهن عالی به نظر می‌رسند.

کفش کتونی

کتونی نایک کورتز – Nike Cortez

یکی دیگر از مدل‌های کتونی نایک که حتماً می‌توانید در کمد لباس‌های دخترهای به روز ببینید، کتونی نایک کورتز است که دوباره در چند سال گذشته توانسته به محبوبیت میان اشخاص طرفدار مد بازگردد.

کفش کتونی

این کتونی‌ها را با پیراهن جلودکمه‌دار و گشاد سِت کنید.

کفش کتونی

بیشتر بخوانید: کفش‌هایی که می‌توانید با هر پیراهن تابستانه بپوشید

نظر دهید

      پاسخ دهید